Konferencja Firma Przyszłości już za nami

5 października w toruńskim Centrum Kulturalno-Kongresowym „Jordanki” odbyła się Konferencja „Firma Przyszłości”. To kolejna edycja spotkania zorganizowanego przez toruńską Izbę Przemysłowo-Handlową. Partnerem tegorocznego wydarzenia było For Nature Solutions – producent pelletu i europalet najwyższej jakości.

Wydarzenie dedykowane jest głównie przedsiębiorcom, zarówno tym z wieloletnim doświadczeniem, jak i początkującym, stawiającym pierwsze kroki w świecie biznesu. Bardzo ciekawe panele przyciągnęły w tym roku wielu młodych ludzi, którzy przyszli posłuchać ekspertów z różnych dziedzin tj. gospodarka, technologie, innowacje czy sprzedaż i marketing. Nieodłącznym elementem konferencji był networking, który sprzyjał budowaniu relacji biznesowych.

Co charakteryzuje firmę przyszłości? Ciągły rozwój, poszukiwanie nowych rozwiązań zarówno w sferze usług, jak i produkcji, dlatego For Nature Solutions, które stawia na zrównoważony rozwój na nowych rynkach, znalazło się w gronie partnerów konferencji.

Tegoroczny program wydarzenia obejmował 16 wystąpień, a wśród zaproszonych prelegent byli m.in. dr Maciej Kawecki – Prezes Instytutu Polska Przyszłości im. Stanisława Lema – znany popularyzator i pasjonat technologii, Marek Zuber – ekonomista i analityk rynków finansowych, Małgorzata Fiedorczuk – wicedyrektor w zespole People & Organization PwC Polska, czy Maciej Fliger – Dyrektor Biura Regionalnego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Na tegorocznej konferencji firmę reprezentował Zarząd Spółki: p. Ilona Termińska i p. Wiesław Iłków.