For Nature Solutions partnerem konferencji Firma Przyszłości

Jaka powinna być Firma Przyszłości? Dowiemy się tego już 5.10.2022 r. podczas V edycji konferencji Firma Przyszłości organizowanej przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Toruniu. Partnerem tegorocznego wydarzenia jest For Nature Solutions – producent pelletu i europalet najwyższej jakości.

Wydarzenie dedykowane jest dla przedsiębiorców i ma na celu budowanie relacji biznesowych. Organizatorzy planują 15 różnych wystąpień, kilka godzin rozmów o biznesie oraz tematy związane z prowadzeniem firmy nie tylko współcześnie, ale przede wszystkim w przyszłości. W tegorocznej edycji pojawią się także panele związane z marketingiem i nowoczesną komunikacją biznesu z klientami. Tegoroczną konferencję swoim wykładem otworzy dr Maciej Kawecki – Prezes Instytutu Polska Przyszłości im. Stanisława Lema, znany popularyzator i pasjonat technologii, ale nie zabraknie innych głośnych nazwisk, jak ekonomista Marek Zuber. Prelegenci zostali dobrani w taki sposób, żeby każdy z uczestników konferencji znalazł coś ciekawego dla siebie.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji: https://firmaprzyszlosci.com.pl/ i wzięcia w niej udziału poprzez zarejestrowanie się na stronie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!